Deski trójwarstwowe

Deska trójwarstwowa, to podłoga wykonana w całości z naturalnego drewna łącząca walory podłogi drewnianej oraz paneli. Dzięki swojej konstrukcji pracuje o 70-80% mniej niż podłoga z drewna litego.

Barlinek

Grupa Barlinek jest wiodącym producentem warstwowych podłóg drewnianych na świecie. Firma Barlinek przywiązuje dużą wagę do tego, aby stosowane technologie i gotowe wyroby firmy były ekologiczne i neutralne dla środowiska naturalnego. Dzięki stałej modernizacji zakładu oraz inwestycjom w nowoczesne technologie to jedno z najczystszych przedsiębiorstw tej branży w Polsce. Działania firmy Barlinek pokazują, że ochrona środowiska może być dla firm nie tylko narzuconym przez prawo poszczególnych krajów obowiązkiem, ale także ważnym elementem długookresowej strategii rozwoju.

Zobacz produkty

Boen

Deska podłogowa BOEN wykonana jest w całości z drewna. Sposoby zarządzania naturalnymi surowcami oraz procesem produkcyjnym spełniają najwyższe standardy ochrony środowiska. Nasze zakłady posługują się prestiżowym certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council) który gwarantuje, iż naturalny surowiec do produkcji pozyskiwany jest z racjonalnie eksploatowanych zasobów naturalnych. Sposoby produkcji w BOEN odznaczają się wysoką i niepowtarzalną jakością i doskonałym wykorzystaniem zasobów naturalnych.Surowiec używany do produkcji naszych podłóg jest wykorzystywany w 100 %. Trociny i inne elementy powstałe w procesie produkcyjnym używane są do wytwarzania własnej energii cieplnej a także do produkcji ekologicznego paliwa jakim jest pelet.

Zobacz produkty

Tarkett

Firma Tarkett, założona w 1886 r., to światowy lider w przemyśle podłogowym. Dostarcza rozwiązania systemów podłogowych i nawierzchni sportowych architektom, specjalistom ds. obiektów, wykonawcom, dystrybutorom, monterom i użytkownikom końcowym. Tarkett dostarcza rozwiązań systemów podłogowych, które zaspokajają specyficzne potrzeby klienta. Każde rozwiązanie jest unikatowe i przyczynia się do poprawy jakości życia tych, którzy z nimi mieszkają, pracują lub na nich wypoczywają.Podłogi Tarkett przemawiają do wszystkich zmysłów i tworzą otoczenie, w którym jakość życia jest na pierwszym miejscu. Wybór rozmaitych wzorów, kolorów i wystrojów zawsze gwarantuje idealny wybór, a doskonała akustyka i amortyzacja pod stopami zapewniają komfort i dobre samopoczucie.

Zobacz produkty

ter Hürne

Ter Hurne jako niemieckie przedsiębiorstwo rodzinne z Munsterland od ponad 50 lat odpowiedzialnie rozwijamy trwałe i zdrowe produkty, spełniające najwyższe standardy w zakresie i funkcjonalności i estetyki. Z pasją, know-how oraz wyczuciem dobrego stylu tworzymy wyjątkowe podłogi, łącząc najnowocześniejsze wzornictwo i wyszukaną technologię - na wzór natury oraz z uwzględnieniem najwyższej wydajności surowców w celu zachowania naszej wspólnej przestrzeni życiowej.

Zobacz produkty

Wicanders

Wicanders Parquet to wyjątkowa kolekcja drewnianych desek podłogowych. Nasza specjalność to podłogi dębowe, modne obecnie rustykalne wzory, z powierzchnią poddaną dodatkowej obróbce, mającej na celu uzyskanie efektu zużycia. Deski są ręcznie strugane i ryflowane oraz bejcowane, dzięki czemu nasza podłoga drewniana jest tak wyjątkowa. W ofercie znaleźć można deski 1.lamelowe w dużych rozmiarach o długości do 2,2 m. i szerokości do 26 cm. Jako produkt komplementarny proponujemy podkład z naturalnego korka.
Hydrocork stanowi najnowsze osiągnięcie w rozwoju podłóg; to małej grubości panel, który charakteryzują wszystkie korzyści właściwe dla Corktech. Technologia Corktech umożliwiła stworzenie innowacyjnego materiału kompozytowego, z którego wykonany jest rdzeń panelu. Materiał ten jest wodoodporny i stabilny, a przy tym elastyczny, i gwarantuje komfort dzięki zastosowaniu korka.

Zobacz produkty

Kontakt

tel. kom: +48 601 901 500

tel.: +48 22 877 27 87

email: biuro@deska-barlinecka.pl


ul. Powstańców Śląskich 69D
01-355 Warszawa (Bemowo)


Zapraszamy:
Pn - Pt od 09:00 do 19:00
Sobota od 10:00 do 15:00

Zobacz jak do nas trafić

Wykonanie: 5x5.pl