Podłogi laminowane

Alpina Floor

Alpina Floor to marka, która powstała z fascynacji naturalnym pięknem drewna, dzięki czemu charakteryzują się ciepłym, naturalnym wyglądem. Podłogi Alpina Floor są nie tylko piękne, ale także bardzo wytrzymałe i niekłopotliwe w utrzymaniu. Dodatkową zaletą jest również ich przystępna cena. Ze swoim eleganckim wyglądem prawdziwego drewna, wykonaniem przy użyciu najwyższej jakości rzemiosła, Alpina Floor sprawia, że panele podłogowe nie są już kompromisem, a idealnym wyborem dla wszystkich tych, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań dla tradycyjnych przyzwyczajeń. Nigdy wcześniej Twoje marzenia o stylowym wnętrzu nie były tak blisko spełnienia!

Zobacz produkty

Kronopol

Kronopol Sp. z o.o. jest częścią holdingu Swiss Krono Group (Ernst Kaindl), światowego lidera w branży produktów drewnopochodnych. Spółka powstała w 1994 roku w wyniku przejęcia przez holding Państwowych Zakładów Płyt Wiórowych. Podpisanie 7 stycznia aktu notarialnego dało początek nowej rzeczywistości. Szwajcarski inwestor zapewniając wielomilionowe nakłady, szybko zmodernizował park maszynowy oraz technologię. Dzięki temu jakość produkowanych płyt została zauważona i doceniona przez klientów. To był jednak dopiero początek zmian i inwestycji. Od początku istnienia Kronopol inwestuje w rozwój produkcji wyrobów uszlachetnionych, rozwijając park pras do laminowania, postformowania czy formatyzowania. Wraz z powiększaniem oferty produktowej rozbudowaliśmy sieć dystrybucji, zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Dzisiaj Kronopol eksportuje swoje produkty do 50 krajów na wszystkich kontynentach. Światowi specjaliści Największą siłą spółki Kronopol są pracownicy. Załoga firmy to stabilny i dobrze zmotywowany zespół profesjonalistów. Dzięki zaangażowaniu ludzi i wierze w sukces udało się nam osiągnąć tak wiele.

Zobacz produkty

Tarkett

Firma Tarkett, założona w 1886 r., to światowy lider w przemyśle podłogowym. Dostarcza rozwiązania systemów podłogowych i nawierzchni sportowych architektom, specjalistom ds. obiektów, wykonawcom, dystrybutorom, monterom i użytkownikom końcowym. Tarkett dostarcza rozwiązań systemów podłogowych, które zaspokajają specyficzne potrzeby klienta. Każde rozwiązanie jest unikatowe i przyczynia się do poprawy jakości życia tych, którzy z nimi mieszkają, pracują lub na nich wypoczywają.Podłogi Tarkett przemawiają do wszystkich zmysłów i tworzą otoczenie, w którym jakość życia jest na pierwszym miejscu. Wybór rozmaitych wzorów, kolorów i wystrojów zawsze gwarantuje idealny wybór, a doskonała akustyka i amortyzacja pod stopami zapewniają komfort i dobre samopoczucie.

Zobacz produkty

ter Hürne

Ter Hurne jako niemieckie przedsiębiorstwo rodzinne z Munsterland od ponad 50 lat odpowiedzialnie rozwijamy trwałe i zdrowe produkty, spełniające najwyższe standardy w zakresie i funkcjonalności i estetyki. Z pasją, know-how oraz wyczuciem dobrego stylu tworzymy wyjątkowe podłogi, łącząc najnowocześniejsze wzornictwo i wyszukaną technologię - na wzór natury oraz z uwzględnieniem najwyższej wydajności surowców w celu zachowania naszej wspólnej przestrzeni życiowej.

Zobacz produkty

Weninger

Firma Weninger rozpoczęła swoją działalność wiosną 2005 roku, jej podwaliną jest doświadczenie zawodowe, zdobywane od 1992 roku (ponad ćwierć wieku doświadczeń zawodowych) . Centrala firmy oraz biuro handlowe mieściły się wówczas w Radlinie, natomiast obecna siedziba firmy wraz z halami magazynowymi wysokiego składowania, mieści się w Gorzycach na Śląsku.. Wieloletnia praca zespołu fachowców, cyklicznego wprowadzania nowości produktowych i idące za tym osiągnięcia handlowe, pozwalają nam na stały rozwój jak i promocję docenianych przez rynek wyrobów marki Weninger. Nieprzerwanie od kilkunastu już lat, oferujemy Państwu najwyższej jakości panele podłogowe, produkowane w naszych czołowych fabrykach Europy Zachodniej. Obecny czas jest dla nas realizacją założonych celów i większych aspiracji, czasem nowej identyfikacji i strategii marketingowej, czasem innowacyjności produktowej … zapewniamy jednak, że każdego dnia, od wielu już lat pamiętamy o naszych wartościach: stabilność, solidność, zaufanie i … dom.

Zobacz produkty

Kontakt

tel. kom: +48 601 901 500

tel.: +48 22 877 27 87

email: biuro@deska-barlinecka.pl


ul. Powstańców Śląskich 69B
01-355 Warszawa (Bemowo)


Zapraszamy:
Pn - Pt od 09:00 do 19:00
Sobota od 10:00 do 15:00

Zobacz jak do nas trafić

Wykonanie: 5x5.pl