Deski dwuwarstwowe

Deska dwuwarstwowa składa się z dwóch warstw litego drewna - warstwy licowej oraz warstwy podkładowej. Jest to podłoga gotowa do użytkowania zaraz po ułożeniu. Zaletą deski dwuwarstwowej jest możliwość układania jej w różne wzory.

Dąbex

Firma Dąbex zajmuje się przetwarzaniem drewna już od 1958 roku. To przede wszystkim dzięki podłodze z drewna wnętrze staje się przytulne, a jego doskonałe wykończenie jest miłe w dotyku, w szczególny sposób także dla stóp. Stąd nasze zamiłowanie i pasja do obróbki drewna a także oferowanie tego szlachetnego surowca w postaci parkietów.

Zobacz produkty

Jawor

Przedsiębiorstwo Drzewne „JAWOR” posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji parkietu najwyższej jakości. Produkujemy parkiety mozaikowe, parkiety dwuwarstwowe, deskę dwuwarstwową, deskę trójwarstwową jednolamelową oraz trójlamelową. W naszej firmie liczy się tradycja i zaangażowanie. Przez wiele lat zdobywaliśmy wiedzę w zakresie produkcji parkietów przemysłowych i mozaikowych.

Zobacz produkty

Łąccy

Łąccy - Kołczygłowy Spółka z o.o. jest firmą o wieloletniej tradycji w dziedzinie produkcji i handlu wyrobami przemysłu drzewnego na rynku krajowym i zagranicznym. Około 80% naszej produkcji trafia na rynek zachodnioeuropejski, głównie do Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Włoch, Danii, Szwecji, Holandii, Belgii. Zakład został założony w 1983 roku przez Pana Zbigniewa Łąckiego. Ustawiczny rozwój, który jest priorytetem firmy, dbałość o wysoką jakość wyrobów, ciągła praca nad ulepszaniem technologii, a także dobra, wieloletnia współpraca z niezwykle wymagającymi klientami spowodowały, iż przedsiębiorstwo ma wysoką renomę na rynku przemysłu drzewnego.

Zobacz produkty

Kontakt

tel. kom: +48 601 901 500

tel.: +48 22 877 27 87

email: biuro@deska-barlinecka.pl


ul. Powstańców Śląskich 69D
01-355 Warszawa (Bemowo)


Zapraszamy:
Pn - Pt od 09:00 do 19:00
Sobota od 10:00 do 15:00

Zobacz jak do nas trafić

Wykonanie: 5x5.pl