Panele laminowane ter Hürne Dureco A04 Dąb Aksamitny Szary

Podłoga water stop bez tworzyw sztucznych
Nasza podłoga Dureco łączy w sobie dwa przeciwstawne bieguny. Z jednej strony niemal w całości składa się z drewna. Z drugiej strony posiada bardzo skuteczną ochronę przed wodą.

Podłoga Dureco jest pozbawiona tworzyw sztucznych. Składa się głównie z naturalnych i zrównoważonych materiałów. Jej rdzeń tworzą włókna drzewne.

Drewno raczej nie lubi wody. Dureco nie ma z tym problemu. Umożliwia to nasza technologia SEAL. Jest to kombinacja różnych komponentów, które w połączeniu tworzą skuteczną ochronę. SEAL zapobiega wnikaniu stojącej wody w podłogę nawet przez 24 godziny. Podłoga Dureco zapewnia Ci odprężenie. A dodatkowo jest zrównoważona i tworzy zdrowy klimat wnętrza.

* Zdrowy klimat wnętrza
Zastosowanie naturalnych surowców, przede wszystkim włókien drzewnych

* Wodoodporna
Chroni przed wniknięciem wody do 24 godzin

* Wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji
Ochrona powierzchni i wzoru dzięki zastosowaniu korundu

* Inteligentna konstrukcja
Inteligentne połączenie wpinane umożliwia łatwe układanie

* Dużo doświadczenia
60-letnie know-how z MünsterlandPodłoga Dureco zapewnia szczelność i zachowuje swoje piękno. Może ona poczekać nawet do 24 godzin na usunięcie wilgoci.


Podłoga Dureco składa się niemal w całości z drewna. Dzięki temu trwale sprzyja zdrowemu klimatowi wnętrza.


---Technologia SEAL---

1. SmartConnect Pro
SmartConnectPro to szybkie i bezpieczne połączenie w celu uzyskania trwałego, pięknego wyglądu podłogi. Specjalny kształt profilu ogranicza przenikanie wody i zapewnia dodatkową ochronę przed wilgocią.

2. ExtremeDense
ExtremeDense to technologia zastosowania niezwykle gęstej płyty drewnopochodnej, która jest sercem podłogi DURECO. Poszczególne włókna drewna są bardzo mocno sprasowane ze sobą, aby w maksymalnym stopniu ograniczać wnikanie wilgoci.

3. AllroundSafe
AllaroundSafe to system, który zabezpiecza każdą pojedynczą deskę specjalną nową formułą uszczelniania krawędzi, aby zapobiec wnikaniu wilgoci do wnętrza podłogi już na jej powierzchni, a także fugach.

4. LongLifeSurface
LongLifeSurface to powłoka ochronna nakładana w wielu warstwach na powierzchnię podłogi. Jej trwałość i wodoodporność uzyskuje się przede wszystkim dzięki dodatkowi naturalnego minerału, korundu, który pochodzi z rodziny szafirów.

Cena: 145.00 zł/m2 VAT 23%

Ilość m2 VAT 23%

Dostępny produkt

Zdjęcia produktu

Zobacz także

« Powrót do Najcześciej wybierane

Kontakt

tel. kom: +48 601 901 500

tel.: +48 22 877 27 87

email: biuro@deska-barlinecka.pl


ul. Powstańców Śląskich 69B
01-355 Warszawa (Bemowo)


Zapraszamy:
Pn - Pt od 09:00 do 19:00
Sobota od 10:00 do 15:00

Zobacz jak do nas trafić

Wykonanie: 5x5.pl